-37%

Заштитна покривка за мебел

1,430.00 ден 900.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Заштитете го вашиот мебел со стил! Ако сакате да го заштитите вашиот мебел од дамки од храна, влакна од миленици и слично, тогаш оваа покривка е совршениот избор за вас. Инстантно го штити мебелот од нечистотии благодарение на микрофибер материјалот. Истовремено, можете да изберете која страна одговара повеќе на вашиот ентериер – беж или кафена. Има странично продолжетоци за заштита на потпирачите за раце.

  • Лесно за употреба – едноставно поставете го на вашиот мебел и готово!
  • Го штити мебелот од дамки и нечистотии, но и од залепување на влакната од вашите миленици!
  • Лесно се пере во машина за перење.