-67%

Запечатувач на ќеси

550.00 ден 183.00 ден со ДДВ

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА !
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Заборавете на ветреење на храната и грицките кои ви стојат отворени и исушени во вашите ормари,
оваа мини алатка ќе ве ви ги запечатува вашите кесени грицки и држи свежи до следното отварање.

  • Потребни ви се 2 x АА Батерии
  • ПАКЕТОТ НЕ ВКЛУЧУВА 2 x АА БАТЕРИИ 
Оценки (0)

Оценки

Сеуште нема оценки

Бидете прв што ќе даде оценка за “Запечатувач на ќеси”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.