-37%

Водоотпорен масажер за лице

1,353.00 ден 846.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Оваа водоотпорна четка за лице вклучува 2 додатоци за чистење.

  • Обезбедува чисто длабоко чистење и ги чисти порите.
  • Ја остава кожата подмладена и освежена.
  • Ја отстранува мртвата кожа.
  • Помага за процесот на прочистување и затегнување на порите.
  • Ефикасно ја ексфолира кожата
Категорија: