-43%

Водоотпорен масажер за бања

1,320.00 ден 748.00 ден

Разгалете го вашето тело со помош на водоотпорниот масажер за бања!

Не е потребно повеќе да трошите илјадници денари на луксузни масажи! Претворете ја вашата бања во неверојатно спа искуство! Системот за масажа нежно чисти, масира и ја ексфолира кожата и ја остава здрава со прекрасен сјај. Променливите ротирачки додатоци може да ги користите заедно со вашите омилени продукти за тело! Долгата рачка овозможува лесно достигнување на вашиот грб или нозе. Содржи копче за прилагодување на брзината.

Вклучени додатоци:

  • Додаток за микродермоабразија
  • Мрежест сунѓер
  • Додаток за бањање
  • Додаток за масажа
  • Камен за стапала

ПОТРЕБНИ СЕ 3 Х АА БАТЕРИИ ЗА РАБОТА!