-35%

Вибрирачко перниче за патување

750.00 ден 490.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
  • Вибрирачкото перниче за патување е исполнето со микро-гранули кои лесно се прилагодуваат на формата на вратот и ви овозможуваат максимална поддршка и релаксација при патување.
  • Совршено за употреба во автомобил, авион и слично, без разлика дали станува збор за кратки или долги патувања.
  • Нежно го масира вратот благодарение на вибрирачките движења.
  • Покрај патувања, можете да го користите и во вашиот дом за релаксација после напорниот работен ден.
  • Совршено за возрасни, но и за деца.
  • Не се потребни кабли и адаптери бидејќи работи на 2хАА батерии (не се вклучени во пакетот).