-24%

Вибрирачки појас за слабеење

1,680.00 ден 1,273.00 ден

ПРОИЗВОДОТ Е НА ПОПУСТ!
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
  • Вибрирачкиот појас е одличен за слабеење на одредени делови од телото како што е стомакот, нозете и рацете.
  • Ја прави кожата затегната и еластична.
  • Ергономски дизјан.
  • 5 нивоа на интензитет + автоматски режим.
  • Димензии: 37 x 17 x 11 cm
Категорија: