-26%

UV лампа за гел нокти (24W)

2,000.00 ден 1,487.00 ден

Не е на залиха

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

UV лампата за гел нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и професионални салони. Содржи 15 UV светла што ја прави неверојатно моќна и брза при сушењето на гелот за нокти. Може да се користи за гел за надградба, но и за сушење на гел лакови.  

Особини:

  • 15 LED светла со работен век до 50 000 часа
  • Соодветно за сите типови на гел лакови
  • Опција за тајмер: 45 и 60 секунди
  • Може да се сушат сите 5 прсти истовремено
  • Компактни димензии – совршено за патување
  • Димензии: 23 х 12.5 х 7 cm