-44%

Телескопска скала на издолжување (2М)

4,700.00 ден 2,611.00 ден со ДДВ

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА !
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Заборавете на работните скали кои ви одземаат простор во вашиот дом !
Ви ја претставуваме алуминиумскта „Телескопска Скала од 2М“ која ќе ви заштеди простор во вашиот дом.

  • Големина : 2M
  • Издржливост : 150кг
  • Тежина : 4.7кг
  • Нелизгачки матиријал
  • Брзо се отвара и затвара
  • Можете да ја чувате под вашиот кревет или плакар
  • Висината се подесува до 2М
  • Системот на заглавување нема да дозволи скалата да се склопи сама
Категории: ,
Оценки (0)

Оценки

Сеуште нема оценки

Бидете прв што ќе даде оценка за “Телескопска скала на издолжување (2М)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.