-34%

Tactical tool – Планинарска алатка – 18во1

1,350.00 ден 890.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
Tac Tool е неверојатно компактната 18-во-1 корисна алатка.
Без оглед на работата, ќе бидете подготвени со својот чекан, сериран сечило, датотека, два вида клешти, глава на Филипс и рамни шрафцигер со главата, отворач за шишиња, нож и многу повеќе.
Носете го на вашиот појас кога кампувате или одите на планинарење.
Категории: , ,