-8%
somafix

Штрафилица 12V Li-ion

3,200.00 ден 2,950.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Напон 12.V

Вртежи:350/1300r/min

Брзини: 2

1 година гаранција

Категории: ,