-13%
xiaomi

Smart City Кацига

3,990.00 ден 3,490.00 ден

Бела
Црна
Избриши
⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Кацига

  • Материјал за кацига: EPS+PC
  • Тежина: 360g (M) 370g (L)
  • Големина на школка (cm): 54-58 (M) 57-61 (L)
  • Опции на светлина: Светло за брзо трепкање / прилив на светло / светло со двојно трепкање
  • Батерија: 3,7V 455mAh
  • Издржливост на батерија: 36ч. за осветлување
  • Време на полнење: 3 часа
Шифра: N/A Категорија: