-58%

Сет за педикир

467.00 ден 195.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Совршено мазни стапала за само неколку секунди! Со помош на сетот за педикир лесно ќе ја отстраните грубата кожа предизвикана од напорната работа и неудобни чевли. Редовната употреба на сетот за педикир значително ја подобрува состојбата на вашите стапала и ја остава кожата неверојатно мека. Деловите на сетот се вклопуваат еден во друг што го прави лесно преносен и погоден за патување.

Сетот вклучува:

  • турпија
  • отстранувач на груба кожа
  • камен за стапала