-24%

Сет од 8 ножеви

2,035.00 ден 1,538.00 ден со ДДВ

☀️ЛЕТНА АКЦИЈА☀️
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Сет од 8 висококвалитетни ножеви направени од нерѓосувачки челик.

Сетот вклучува:

  • Готварски нож 20cm
  • Кујнски нож 20cm
  • Нож за леб 20cm
  • Кујнски нож 13cm
  • Нож за лупење 9cm
  • Ножици
  • Нож за острење
  • Додаток за лупење
Оценки (0)

Оценки

Сеуште нема оценки

Бидете прв што ќе даде оценка за “Сет од 8 ножеви”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.