-32%

Сет од 3 LED светла со далечински управувач

980.00 ден 669.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Description:
3 COB LED Night Light Wireless Portable Remote Control Multi Use Battery Powered !

Овој сет од 3 LED светла е совршен додаток за вашиот дом и се невројатно погодни поради далечинскот управувач.

  • 90 лумени
  • 2 нивоа на светлина
  • 30 минутен тајмер
  • самолепливи
  • Батерии (не се вклучени): 2хААА за далечинскиот управувач, 3хААА за светлата
Категорија: