-85%

Секундарен селотејп

297.00 ден540.00 ден

10 cm
20 cm
Избриши
⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Flex tape е супер силна гумирана водотпорна лента која може да закрпи, залепи, спои и поправи речиси се! Оваа иновативна трака е специјално дизајнирана со дебела флексибилна гумена подлога која одговара на било која форма или објект. Flex tape при нанесување веднаш создава суперсилна водотпорна и флексибинлна врска. Може да се користи речиси насекаде можете да ја користите под вода, високи температури, ниски температури и на каков било материјал метал, пластика, гума, стакло итн.

Димензија: 10 cm/20cm (ширина) х 150 cm (должина)