-38%

Ротирачко ЛЕД светло

550.00 ден 339.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Ротирачко LED светло во повеќе бои со висок квалитет. Долготрајно и издржливо. Штеди до 80% енергија. Животен век до 20000 часа. Одличен додаток за вашите забави.

Спецификации:

  • Приклучок: Е27
  • Напон: 220V
  • Моќност: 3W
  • Температура на боја: 6000-6500K
Категорија: