-47%

RGB LED силиконска водоотпорна трака – во 16 бои 5m

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 коментари)

790.00 ден 415.00 ден

Должина 5 метри, 4.8W од метар.

 • Може да се скрати ако не ви одговара димензијата.
 • Водоотпорна и самолеплива.
 • Обложена со заштитен слој од силикон.
 • Во 16 бои – црвена,зелена и сина и во 12 комбинации на светлина
 • Комплет со далечинско адаптер 2А и трафо

Категории: ,
Коментари (2)

2 коментари за RGB LED силиконска водоотпорна трака – во 16 бои 5m

 1. Rated 5 out of 5

  Ilija

  Naracuvav nekolku pati od trakava i si raboti bez problem. Najdobra na pazarot spored mene.

 2. Rated 5 out of 5

  Dragana

  trakata ja stavivme vo spalnata mnogu lesno ja namontiravme top e

Додади коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

 • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

 • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.