-53%
smartled

RGB LED силиконска водоотпорна трака – во 16 бои 5m

869.00 ден 408.00 ден

🔥❄️ЗИМСКА АКЦИЈА❄️🔥
🎁СО СЕКОЈА НАРАЧКА НАД 1000ден СЛЕДУВА ПОКЛОН🎁
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Должина 5 метри, 4.8W од метар.

  • Може да се скрати ако не ви одговара димензијата.
  • Водоотпорна и самолеплива.
  • Обложена со заштитен слој од силикон.
  • Во 16 бои – црвена,зелена и сина и во 12 комбинации на светлина
  • Комплет со далечинско адаптер 2А и трафо

Категории: ,
Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

  • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.