-38%
timst

Renard – коцкаст био камин

14,760.00 ден 9,155.00 ден

⚠️НАМАЛЕНИ ЦЕНИ!
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Етанолскиот камин го дава оној WOW фактор на секоја просторија. Со своите елегантни и чисти линии на дизајн станува точка на фокус во вашата дневна соба, спална, трпезарија… Совршен избор за правилниот екстра детал кој е потребен на вашиот дом! Направен е од висококвалитетен котловски челик и иноксен резервоар што го прават неверојатно долготраен. 

  • Димензија: 45 х 25 х 8 cm
  • Димензија на горилник: 35 cm
  • Материјал: котловски челик
  • Материјал на резервоар: инокс
Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

  • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.