-46%

Рачен антицелулитен масажер

935.00 ден 508.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Елиминирајте го несаканиот целулит и масни наслаги кои ве спречуваат да го облечете омилениот фустан. Со помош на овој масажер ќе ја зацврстите кожата и ќе ја вратите нејзината еластичност. Има антицелулитен систем кој делува врз масните наслаги додека си пружате релаксирачка масажа.

  • Напојување: 110~240V
  • Димензии: 12.9 x 9.3 x 8.5