-35%

Преносно LED светло + прекинувач

176.00 ден 114.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
  • Мини преносно LED светло со 100 лумени светлина.
  • Работи на 4 х ААА батерии (не се вклучени).
  • Може да се залепи на секаква површина, но и да се прицврсти со штрафови.
  • Материјал: АВЅ
  • Димензии: 110 х 75 х21 mm
Категорија: