-53%

Преносен блендер + Полнач

1,980.00 ден 937.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Преносниот блендер е идеалното решение за здрав начин на живот – и сето тоа додека сте во движење! Понесете го на работа, додека вежбате, на патување… Брзо и едноставно подгответе смути, шејкови, сокови, дури и кашички за вашите бебиња, со притискање на само едно копче! Батеријата е доволно моќна и за повеќе приготвувања, но ако таа се потроши едноставно поврзете ја со вашиот телефон, компјутер или пак надворешна батерија и ќе биде подготвено за употреба за неколку минути!

  • Со помош на овој преносен блендер можете насекаде да приготвувате смути, шејкови или пак храна за вашите најмали.
  • Батерија од 2000mAh со чија помош може да се користи насекаде, а кога таа ќе се испразни лесно може да ја наполните со екстерна батерија, лаптоп, мобилен телефон или друг USB уред.
  • Погоден за патување.
  • Лесно се чисти.
  • Направен од еко-материјали според најновите стандарди.