-63%
makel

Прекинувач за ѕвоно со индикатор – Makel

286.00 ден 105.00 ден

МАЈСКИ ПОПУСТИ!
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Вашиот дом е ваше огледало,  а секој декоративен избор што го правите го изразува вашиот личен стил. Со модерните дизајни и висок квалитет, Makel прекинувачите и приклучоци се совршено решение за сечиј дом. 

Производот има 5 години гаранција!