-73%

Паметни ножици за сецкање

935.00 ден 253.00 ден

⏰ BLACK FRIDAY ⏰!
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Паметните ножици се револуционерен 3-во-1 нож и даска за сечење кој ја сече на парчиња омилената храна за секунди! Тајната е во паметниот дизајн 3-во-1 со ергономска рачка со моќен притисок за да можете да ја сечете храната брзо и без напор! Сечилото и исклучително широката подлога прави сечењето на овошје, зеленчук и месо да биде побрзо и полесно.

  • Сецка и сече парчиња во секунди.
  • Ергономски зафат, лесен на раце.
  • Премиум нерѓосувачки челик на сечилото.
  • Зачувува простор на работната кујнска маса.
  • Безбеден.
  • Може да се мие во машина за миење садови безбедно