-59%

Освежувач/Неутрализатор (The cure)

1,200.00 ден 493.00 ден со ДДВ

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА !
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Иновативни патрони со активни состојки кои озвежуваат и ги неутрализираат непријатните мириси. За разлика од обичните освежувачи/неутрализатори, кои само непријатниот мирис го прикриваат со нов пријатен мирис, the Cure делува дирекно на самите причинители на непријатниот мирис (микробите и бактериите), ги неутрализира и го спречува нивното ширење.

 • Патроните се изработени од АБС пластика и содржат 3 активни состојки: – Зеолит -кој ја собира влагата, го намалува формирањето на микроби и го продолжува векот на вашите обувки и текстил. – нШилд – активна супстанца која ги убива микробите (има активно дејство до 5 години). – Ароматизер – Испушта свежа пријатна арома (ароматизира до 180 дена).

Карактеристики:

 • Ултра практичен елегантен дизајн. 
 • Исклучително лесни за користење. 
 • 3 активни состојки. 
 • Ги неутрализира микробите до 5 години. 
 • Ароматизира до 6 месеци. 
 • Оневозможува стварање влага. 
 • Го продолжува векот на вашите обувки и облека. 
 • Изработено од АБС пластика. 
Оценки (0)

Оценки

Сеуште нема оценки

Бидете прв што ќе даде оценка за “Освежувач/Неутрализатор (The cure)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

 • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

 • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.