-55%

Мултифункционален тример

825.00 ден 371.00 ден

⏰ BLACK FRIDAY ⏰!
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Мултифункционален тример од новата генерација на моделот.
Покрај отстранувањето на влакната тримерот може да го користите за обликување на веѓите и обликување на брадата. Погоден е за користење по целото тело, а посебно на вратот, веѓите, ушите, лицето, градите, носот и рацете.

Карактеристики:

 • Ултра практичен ергономски дизајн.
 • Резултати видливи веднаш.
 • Не ја иритира кожата и не ги згуснува и потемнува влакната.
 •  Работи на обична ААА батерија.
 • Исклучително лесен за употреба.
 • Вградена ЛЕД ламба.
 • 2 додатоци, чешели за стилизирање.
 • Вистинска вредност за парите.
 • Лесен за употреба и нежен како пердув.
 •  Покрај мажи може да го користат и жени.

Сетот содржи:

 • Главна единица.
 • Два чешели за прецизно обликување на веѓите.
 • Четка за чистење.
 • Заштитно капаче.