-30%

Мултифункционален ранец за лаптоп High Sierra Elite

2,200.00 ден 1,548.00 ден

Сина
Црвена
Црна
Избриши
⏰ BLACK FRIDAY ⏰!
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
  • Дел за лаптоп исполнет со мек материјал за дополнителна заштита
  • Собира лаптоп со димензија до 17 инчи
  • Дополнителен простор каде што има повеќе прегради за пренос на предмети како што се тетратки, папки и документи
  • Вклучува и џеб за вашиот таблет кој е исто така обложен со заштитен материјал
  • На едната страна се наоѓа држач за шише и џебови за останати додатоци
Шифра: N/A Категории: ,