-74%
opia

OPIA – 3D Шиатцу масажер со греење

6,490.00 ден 1,690.00 ден

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

3D ШИАТЦУ МАСАЖЕР СО ГРЕЕЊЕ – има 8 ротирачки делови кои ги намалуваат болките, затегнатоста во мускулите и болките во телото. При секоја сесија на масирање, ротирачките делови автоматаски ја менуваат насоката со цел да се постигне најдобар резултат.

Функцијата за греење дополнително ја зголемува интензивноста на масажата, и притоа ви помага да се релаксирате со засилување на циркулацијата.
Се што треба да направите е да седнете и да го притиснете копчето за вклучување, а потоа едноставно уживајте!

Масажерот доаѓа со 2 приклучока штекер/автомобил

Може да се користи на:
Врат, Грб, Струк, Абдомен, Нозе, Раце.

  • 3 Вида режими на масажа
  • Ергономски дизајниран за вашето тело
  • Функција за загревање