-57%

Мини водоотпорен самолеплив звучник (Bluetooth)

Rated 4.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 оценка)

920.00 ден 398.00 ден со ДДВ

☀️ЛЕТНА АКЦИЈА☀️
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Од сега можете да слушате музика и да разговарате на телефон и под туш! 

 • Со поврзување на водоотпорниот Bluetooth звучник со Вашиот мобилен телефон, можете да слушате музика додека се туширате, да одговарате на дојдовни повици, па дури и да ѕвоните со само двојно притиснување на копчето за јавување! 
 • Едноставниот дизајн го прави користењето на овој звучник лесно и забавно за секој член од семејството.
 • Вграден микрофон, блутут, hands-free опција, и контрола на гласност 
 • Конекција: бежична 
 • Поддржува: Micro USB -Материјал: Метал и Гума 
 • Моќност: 6W -Се полни на: DC 5V 
 • Време на полнење: 3 часа
 • Време на користење: 6 часа
 • Капацитет на батерија: 400mAh
Оценки (1)

1 оценка за Мини водоотпорен самолеплив звучник (Bluetooth)

 1. Rated 4 out of 5

  Filip

  Super e zvucniceto samo edna mala zamerka e sto ponekogas nesaka da se zalepi ubavo na povrsinata

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

 • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

 • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.