-56%

Мини водоотпорен самолеплив звучник (Bluetooth)

1,012.00 ден 441.00 ден

⚠️НАМАЛЕНИ ЦЕНИ!
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Од сега можете да слушате музика и да разговарате на телефон и под туш! 

 • Со поврзување на водоотпорниот Bluetooth звучник со Вашиот мобилен телефон, можете да слушате музика додека се туширате, да одговарате на дојдовни повици, па дури и да ѕвоните со само двојно притиснување на копчето за јавување! 
 • Едноставниот дизајн го прави користењето на овој звучник лесно и забавно за секој член од семејството.
 • Вграден микрофон, блутут, hands-free опција, и контрола на гласност 
 • Конекција: бежична 
 • Поддржува: Micro USB -Материјал: Метал и Гума 
 • Моќност: 6W -Се полни на: DC 5V 
 • Време на полнење: 3 часа
 • Време на користење: 6 часа
 • Капацитет на батерија: 400mAh
Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

 • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

 • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

 • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.