-51%

Микрофибер (спреј џогер)

1,540.00 ден 747.00 ден

🔥❄️ЗИМСКА АКЦИЈА❄️🔥
🎁СО СЕКОЈА НАРАЧКА НАД 1000ден СЛЕДУВА ПОКЛОН🎁
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Чистете квалитетно со еден од најдобрите џогери на пазарот. Иновативниот, револуционерен и ергономски дизајн овозможува да чистите без мака и напор. Основата со микрофибер крпа која ротира 360° ке ги исчисти и најситните нечистотии, и заборавете на недостапни места, со џогерот ке ги поминете сите површини. Композитната рачка ја има цврстината а е исклучително лесна и плус има мека нелизгава облога за држење со што нема да си ги изморите рацете, а со целосната флексибилност горе-долу и 360° ке ги избегнете болките во половината и грбот.

 • Џогерот е погоден за сите можни површини (паркет,ламинат,плочки,мермер,линолеум)
 • Компактност и цврстина
 • 360° движење
 • Нелизгава облога на рачката
 • Микрофибер крпа
 • Резервоар за средство
 • Ергономска дршка со прскалка

Продуктот содржи:

 • Ергономска рачка со прскалка
 • Микрофибер крпа
 • Резервоар за течност
Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

 • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

 • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

 • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.