-34%
michelin

Michelin Сет од 4 парчиња мат тепих патосници

1,390.00 ден 914.00 ден

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Универзални патосници дизајнирани да пасуваат на повеќето автомобили, сув и комбиња.

Долготраен polypropylene тепих кој  е нежен на допир и отпорен на дамки и земја.

Лесни за одржување.

Обложени со НИБ систем на задниот дел кој не дозволува лизгање.

Спецификации

  • Димензии: Предни: 64 x 43 x 0.51cm / Задни: 26 x 42 x 0.51cm.
  • Премиум изработка.
  • Материјал  polypropylene и гума со НИБ систем.