-25%
michelin

Michelin Clean Air (аеросол) 150 мл.

400.00 ден 299.00 ден

Избриши
⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

MICHELIN Clean Air  (аеросол) е ефикасна формула за освежување и чистење на автомобилскиот систем за климатизација и вентилација.

Ги неутрализира и уништува непријатните мириси.

Едноставно за користење.

Моќна единствена Michelin формула.

Остава долготраен свеж мирис.

Брзо и едноставно решение. Брзо и едноставно решение.

Со редовна употреба не дозволува повторно создавање на габи и бактерии.

Се препорачува да се користи еднаш на 2-3 месеци.

Вкусови

  • ARTIC SCENT
  • BLACK SCENT

Произведено по REACH стандард.

Произведено во ЕУ.

Начин на користење е вметнат на паковањето.