-24%
xiaomi

Mi Bluetooth Mini слушалка

1,300.00 ден 990.00 ден

Бела
Црна
Избриши
⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Mi Bluetooth Mini Слушалка

  • Може да биде поврзана на 2 уреди истовремено, едно копче
  • Боја Црна/Бела
  • Тежина 12,2г
  • Bluetooth 4.1
  • Accelerometer, gyro, heart rate, barometer, sports tracker
  • Батерија: 40mAh до 3часа користење