-69%

Магнетно пајаче против болки

1,600.00 ден 495.00 ден

XL
XXL
XXXL
Избриши
⚠️НАМАЛЕНА ЦЕНА⚠️
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Магнетното пајаче против болки е правиот избор за вас доколку секојдневно чувствувате болки во вашиот грб и ‘рбет. Помага да се врати положбата на ‘рбетот во правилна позиција, а истовремено ја намалува болката во грбот благодарение на 11 моќни магнети.
Долготрајниот и удобен дизајн овозможува ефективна помош, а притоа не чувствувате никаква неудобност.
Погодно за лица што работат тешки физички работи кои најчесто вклучуваат долго стоење, но и за лица што работат во канцеларии.

Особини:

  • Направено од долготраен, но удобен материјал
  • Вклучува 11 моќни магнети кои ги намалуваат болките
  • Помага да се постигне и одржи правилната положба на ‘рбетот
Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

  • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.