-70%

Магнетен елек за потпора на грбот

1,760.00 ден 533.00 ден

S
M
L
XL
XXL
XXXL
Избриши
⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Магнетниот елек за потпора на грбот овозможува идеално корегирање на позицијата на вашиот грб и обезбедува нежна потпора во текот на целиот ден. Правилната позиција на грбот овозможува правилна циркулација, а истовремено ја намалува тешката работа што ја вршат вашите грбни мускули и помага да се релаксираат. Благодарение на целосно прилагодливите прерамки и мекиот материјал, можете да го носите во текот на целиот ден, дури и додека работите. Целосно е незабележлив и неверојатно удобен.

  • Содржи 11 моќни магнети
  • Универзален дизајн соодветен за мажи и жени
  • Целосно прилагодливи прерамки
  • Погодна лепенка за затегнување
  • Удобен, мек материјал
Шифра: N/A Категории: , ,