-56%

Магична шолја за кафе

869.00 ден 381.00 ден

🔥❄️ЗИМСКА АКЦИЈА❄️🔥
🎁СО СЕКОЈА НАРАЧКА НАД 1000ден СЛЕДУВА ПОКЛОН🎁
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Ако пронаоѓањето чиста лажичка е премногу тешка задача за вас, тогаш ви е потребна магичната шолја за кафе. Оваа шолја има механизам за мешање на својата основа кој ви помага да го промешате пијалокот со притискање на само едно копче. Шолјата ќе се погрижи вашиот пијалок да биде постојано добро измешан.

Особини:

  • Направена од челик и пластика.
  • Еднсотавно притиснете го копчето за инстантно промешување.
  • Вклучува капак.
  • Димензии: 14 х 11 х 8.5 cm
Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

  • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.