-50%
as-seen-on-tv

Магична четка за алишта (Magic Clothes Brush)

990.00 ден 498.00 ден со ДДВ

Не е на залиха

Сакате да изгледате добро за состанокот но нее! Вашиот најубав костим е покриен со прашина, трошки, конци и влакна. Ви ја претставуваме Magic Clothes Brush. Брз и едноставен сенаменски отстранувач.

  • Без тешкотија собира парчиња од текстил, конец, трошки и влакна  правејќи ги вашите алишта беспрекорно чисти. Едноставно поставете ја Magic Clothes Brush во правец на стрелката и специјално дизајнираниот материјал почнува со работа.
  • Чистењето на Magic Clothes Brush е неверојатно едноставно.
  • Сите парчиња од текстил, конец, трошки и влакна се собираат во специјалната комора и лесно се отстрануваат.
  • За да ја користите Magic Clothes Brush со вашата лева рака, едноставно завртете го копчето на другата страна.
  • Magic Clothes Brush не е наменета само за облека. Користете го на вашиот кауч, тапацирани столици, завеси перници дури и во вашиот автомобил. Доколку имате домашен миленик, тогаш Magic Clothes Brush мора да го имате. Користете ја Magic Clothes Brush да исчистите по вашето милениче. Ги собира влакната од вашата облека, мебел, дури и тепихот!
  • Не дозволувајте малите нешта да ви го расипат денот. Искоренете ги сите парчиња од текстил, конец, трошки и влакна од вашиот живот. Дозволете Magic Clothes Brush да ви помогне и вашиот дом ќе изгледа одлично.
Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.