-39%

Лупач на зеленчук со 3 сечила

1,485.00 ден 899.00 ден

Направете здрав пресврт на една од вашите омилени семејни вечери, со вкусни шпагети направени од зеленчук.

 • Уживајте во вкусот на шпагети без јаглехидрати, благодарение на оваа разноврсна кујнска алатка со повеќе функции.
 • Само наместете го селилото по ваш избор , вметнете ги зеленчукот или овошјето и свртете ја рачката, за вкусни резултати за неколку секунди. 
 • Од фетучи до спирални салати до крцкав чипс од компир, овој уред може да ја направи вашата храна подготвена екстра брзо и декортивна за неколку секунди. 
 • Карактеритики:
 • доаѓа со три заменливи нерѓосувачки челични ножеви, за тенки, дебели спирали и за ленти парчиња, и има база за вшмукување со што го прави Veggetti Про стабилен за сигурно сечење. 
 • Направете моркови, корен или зелка за убава, вкусна салата или спирално парче сладок компир за крцкав, здрав чипс. 
 • Алатката е безбедна за да се мие во машина за миење садови и доаѓа со рецепт 
 • Лесно се расклопува за складирање кое заштедува простор

  Во пакетот се вклучени:

 • лупач
 • Тенок спирален нож за тенки спирали
 • Дебел спирален нож за дебели спирали
 • Еден нож за ленти за чипс, прстени кромид, парчиња јаболка, итн
 • Водич за рецепт
 • Одличен за тиквички, моркови, краставици,компири итн.