-24%
smartled

LED RGB 18W надграден панел во 16 бои (круг)

1,210.00 ден 915.00 ден

🔥❄️ЗИМСКА АКЦИЈА❄️🔥
🎁СО СЕКОЈА НАРАЧКА НАД 1000ден СЛЕДУВА ПОКЛОН🎁
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Заштедува до 80% електрична енергија.

  • Работи на напон од 220V.
  • Моќност 18W.
  • Животен век од 30.000 часови.
  • Температура на светлина: 6500K.
  • Во пакетот има трафо и штрафови.
  • Далечински управувач
  • Големина: 23.5cm-пречник.
Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

  • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.