-43%

LED RGB Е27 музичка сијаличка со (Bluetooth + контролер)

1,120.00 ден 637.00 ден

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА !
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Најзабавната LED сијалица која секој ја посакува ! Свети, свири и штеди 3 во 1, добијте ги овие 3 работи во еден продукт !!!

  • Јачина: 240V 6W LED.
  • Боји: 16 RGB.
  • Домет на Bluetooth: 10m.
  • Bluetooth верзија: 3.0.
  • Јачина на звучникот: 3W.


    ПРОИЗВОДОТ ИМА 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА!

Коментари (0)

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете прв што ќе даде коментар за “LED RGB Е27 музичка сијаличка со (Bluetooth + контролер)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.