-32%18w

LED 18w – круг надграден панел

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 коментар)

325.00 ден 220.00 ден

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА !
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
 • Заштедува до 80% електрична енергија.
 • Работи на напон од 220V.
 • Моќност 18W.
 • Животен век од 20.000 часови.
 • Температура на светлина: 6500K.
 • Во пакетот има трафо и штрафови.
 • Големина: 23.5cm-пречник.

ПРОИЗВОДОТ ИМА 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА!

Коментари (1)

1 коментар за LED 18w – круг надграден панел

 1. Rated 5 out of 5

  Todor

  Cela kukja ja opremivme so panelkive najdobri za cenata definitivno pozz

Додади коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

 • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

 • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.