-54%

Ласерски мерач на должина и васервага

1,000.00 ден 463.00 ден со ДДВ

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА !
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Идеален за сите работни места за кои е потребно директно или точно мерење.

  • Користете го ова повеќенаменско ласерско ниво за закачување слики, инсталирање на полици и др.
  • Проектирање на хоризонтални и вертикални ласерски зраци.
  • Заклучување мерна лента од 8 метри (2.5m).
  • Ласерска бранова должина: 650nm-680nm.
  • Ласер светлото има прекинувач за вклучување / исклучување.
  • Излез на ласерот: помалку од 0.5mW
Категории: ,
Оценки (0)

Оценки

Сеуште нема оценки

Бидете прв што ќе даде оценка за “Ласерски мерач на должина и васервага”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.