-54%

Корсет за инстант слабеење

1,089.00 ден 499.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Уникатениот фитнес корсет е направен од природен сок од гума од дрва, кои растат во Бразил. Ова дрво е во состојба да произведе гума, која апсолутно нема мирис и не емитува штетни гасови. Принципот на работа се наоѓа во прекрасниот корсет создавајќи неверојатна компактна сауна ефект во проблематичните области. Се зголемува притисокот врз мускулите кои ги прави активни. Поставата на корсетот е направен од природен памук, и совршено ја апсорбира потта. Материјалот има неверојатни својства , без притисок на телото, за да се чувствувате навистина удобно.

Sculpting корсетот за обликување на телото е најдобрата долна облека за дамите да се намалат мастите од стомакот и дава инстант форма, соодветно ги подигнува градите. -Корсетот ги зацврстува стомачните мускули по неколку дена ќе добиете убав облик. Исто така можете да го користите за инстанто обликување на стомакот и телото.

Карактеристики:

  • Корсет за обликување на абдоменот 
  • Поддршка во согорувањето на мастите 
  • Може да се користи за инстант обликување 
  • Го подобрува држењето на телото 
  • Материјали: 100% природен латекс

Димензии :

  • S/М 42-44 П. обемот на половината помалку од 78 см