-39%СиваЦрвена

Hoverboard BD-S009

20,000.00 ден 12,180.00 ден со ДДВ

Сива
Црвена
Избриши
 • Bluetooth конекција: Да
 • LED светла: Да
 • Максимален капацитет: 120кг
 • Мин капацитет: 15кг
 • Тип на батерија: литиумска батерија
 • Време на полнење: 2-3 часа
 • Градиент: 15-20 степени
 • Капацитет на батеријата: 36V @ 4400mA / h
 • Тежина на производот: 11кг
 • Големина на гумата: 6,5 инчи
 • Моќност на моторот: 350 W * 2
 • Напон на полнење: AC 90V-240V / 50-60Hz
Шифра: N/A Категорија:
Оценки (0)

Оценки

Сеуште нема оценки

Бидете прв што ќе даде оценка за “Hoverboard BD-S009”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

 • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

 • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.