-76%

HD Vision очила за дневно и ноќно гледање (2 пара)

1,375.00 ден 331.00 ден

🔥❄️ЗИМСКА АКЦИЈА❄️🔥
🎁СО СЕКОЈА НАРАЧКА НАД 1000ден СЛЕДУВА ПОКЛОН🎁
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Заштитете ги очите со стил! 

HD Vision Wraparounds ви овозможуваат да гледате бистро и јасно – исто како на телевизор со висока дефиниција.

  • Заштитуваат од сите страни, а можете да ги носите врз вашите очила за гледање. 
  • Без разлика дали возите, читате или спортувате, овие уникатни очила ви даваат сосема ново искуство. 
  • Го зголемуваат дневното и ноќното гледање, а притоа нема да забележите дека ги носите поради лесната, долготрајна рамка. 
  • Значително ги намалуваат рефлексиите, а ги зголемуват боите и јасноста на погледот. 
  • Нудат 100% заштита од UV зраци и специјалните леќи помагаат да се намали влијанието од надворешните светла. 
  • Дневните очила се совршени за заштита од штетните сончеви зраци, а ноќните имаат жолти анти-рефлективни леќи што го намалуваат отјсајот од останатите возила

Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

  • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.