-74%

HD Vision очила за дневно и ноќно гледање (2 пара)

Rated 4.75 out of 5 based on 8 customer ratings
(8 оценки)

1,250.00 ден 329.00 ден со ДДВ

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА !
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Заштитете ги очите со стил! 

HD Vision Wraparounds ви овозможуваат да гледате бистро и јасно – исто како на телевизор со висока дефиниција.

 • Заштитуваат од сите страни, а можете да ги носите врз вашите очила за гледање. 
 • Без разлика дали возите, читате или спортувате, овие уникатни очила ви даваат сосема ново искуство. 
 • Го зголемуваат дневното и ноќното гледање, а притоа нема да забележите дека ги носите поради лесната, долготрајна рамка. 
 • Значително ги намалуваат рефлексиите, а ги зголемуват боите и јасноста на погледот. 
 • Нудат 100% заштита од UV зраци и специјалните леќи помагаат да се намали влијанието од надворешните светла. 
 • Дневните очила се совршени за заштита од штетните сончеви зраци, а ноќните имаат жолти анти-рефлективни леќи што го намалуваат отјсајот од останатите возила

Оценки (8)

8 оценки за HD Vision очила за дневно и ноќно гледање (2 пара)

 1. Rated 5 out of 5

  Petar

  Jas sum taksist pred da gi kupam naocarite imav problemi so nocno voznje sega mi e super gi preporacuvam na tie sto vozat navecer

 2. Rated 5 out of 5

  Vasil

  Deneska mi stignaa posle 7 dena. Mnogu bev nervozen deka gi cekav podolgo odosto gi ocekuvav ama na kraj se isplatese cekanjeto zosto se top

 3. Rated 5 out of 5

  Goran

  Mn mi pomagaat navecer koga vozam. Evtino i isplatlivo fala mn najdobri ste

 4. Rated 5 out of 5

  Goran

  Супер очила ,одличен производ !!!

 5. Rated 5 out of 5

  Teodora

  Gi koristam za sekojdnevno vozene i navistina mi pomagaat koga gledam vo svetla bravo, top produkt

 6. Rated 4 out of 5

  mirko

  po greska dobiv dve isti naocari ama odma mi pratija zamena so razlicni. naocarite se mnogu dobri za voznja za navecer

 7. Rated 5 out of 5

  Bajram

  Ubavi

 8. Rated 4 out of 5

  Ljupco

  Za densko vozenje temnite naocari ne se bas. Da bea polarizirani ke bese drugo.
  A naocarite za nokno vozenje se super.

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

 • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

 • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.