-35%

Градинарски алат

260.00 ден 170.00 ден

  • Висококвалитетен градинарски алат направен од долготраен материјал.
  • Совршен додаток за сечија градина.
Категории: ,
Коментари (0)

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете прв што ќе даде коментар за “Градинарски алат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.