-6%

Fitness Tracker Amazfit Stratos +

16,500.00 ден 15,490.00 ден

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Смарт часовник

  • AMOLED дисплеј touchscreen
  • Екран:1.39 inches, 6.2 cm2
  • Резолуција:454 x 454 pixels, 1:1 ratio (~326 ppi density)
  • Bluetooth 4.0+BLE
  • Accelerometer, gyro, barometer, health tracker, sports tracker
  • Батерија:Li-Ion  290 mAh