-73%

Електрична турпија за стапала

1,375.00 ден 377.00 ден

Не е на залиха

⏰ BLACK FRIDAY ⏰!
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Електричната турпија за стапала ви овозможува брз резултат за неверојатно мазни стапала. Таа е дизајнирана да ја отстрани цврстата и груба кожа по само една употреба. Турпијата е преносна и работи на 4хАА батерии. Уникатниот ролер со кристали помага кожата да стане неверојатно мазна по само неколку минути употреба. Ергономскиот дизајн на рачката ја прави неверојатно лесна и погодна за употреба. 

Особини:

  • Кристален ролер за неверојатни резултати
  • Ергономски дизајн за удобна употреба
  • Работи на 4 х АА батерии

Начин на употреба:

  • Осигурајте се дека ролерот е добро поставен на уредот. Не го користете без ролер!
  • Вклучете го уредот со вртење на сребрениот прстен и нежно поминете со ролерот на грубата кожа. Мртвата кожа ќе се отстрани со леснотија.
  • По употреба, исклучете го уредот и проверете дали е добиен посакуваниот резултат. Повторете по потреба.
  • Избришете ги стапалата за да ја отстраните мртвата кожа.
  • По употреба, нанесете лосион за дополнително омекнување на кожата.