-15%
ingco

Електрична пила на ланец

6,729.00 ден 5,700.00 ден

Не е на залиха

🔥❄️ЗИМСКА АКЦИЈА❄️🔥
🎁СО СЕКОЈА НАРАЧКА НАД 1000ден СЛЕДУВА ПОКЛОН🎁
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
 • Напон: 220 ~ 240 V / 50 Hz
 • Моќност: 2200 W
 • Брзина на ланец: 13.6 m/s
 • Кочница
 • Должина на меч: 40cm (16′)
 • Oregon мач
 • Ланец Oregon
 • Тежина: 4.7 kg

12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА 
*ГАРАНЦИЈАТА НЕ ВАЖИ НА ПОТРОШНИТЕ МАТЕРИЈАЛИ*

Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

 • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

 • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

 • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.