-52%
remax

Екстерна батерија REMAX Candy (5000 mAh)

1,390.00 ден 665.00 ден

Бела
Сина
Избриши
⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
  • Материјал: Пластика, метал
  • Капацитет: 5000 mAh
  • Влезна моќ: 5V / 1A
  • Излезна моќ 5V / 1A
Шифра: N/A Категорија: