-58%
makel

Единечен прекинувач со индикатор – Makel

308.00 ден 128.00 ден

Не е на залиха

🔥❄️ЗИМСКА АКЦИЈА❄️🔥
🎁СО СЕКОЈА НАРАЧКА НАД 1000ден СЛЕДУВА ПОКЛОН🎁
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Вашиот дом е ваше огледало,  а секој декоративен избор што го правите го изразува вашиот личен стил. Со модерните дизајни и висок квалитет, Makel прекинувачите и приклучоци се совршено решение за сечиј дом. 

Производот има 5 години гаранција!

Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

  • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.